Galatasaray'a Fatih Terim'in Gelmesi İle Yüzler Gülüyor / 31.12.2017 13:05

Galatasaray Spor Kulübü'ne Fatih Terim'in gelmesi ile birlikte yüzler tamamen gülmeye başladı. Hafta sonunda alınan galibiyet ise bu mutluluğu adeta ikiye katlamış durumda. Galatasaray'ın Göztepe'yi mağlup etmesi adeta bayram havasına dönüştürdü, 3-1'lik galibiyet sayesinde takımda yüzler gülüyor.

Fatih Terim, Göztepe maçı öncesinde ilk defa bu kadar heyecan yaşadığını da dile getirdi. Uzun yıllar Teknik direktörlük görevi yaptım ancak bu kadar heyecanlanmadım sözlerine değindi.

Fatih hoca'nın Galatasaray'a faydası oldukça fazla olduğu zaten bilinmekteydi ancak bu gelişi takımda farklı bir ruha sahip olmaya doğru itti. Takıma olumlu bir katkı yapacağını herkes tahmin edebiliyor.

Fatih Terim takıma gelişi ile bir kaç faklı değişiklik yapacağını da açıklamış bulunmakta. Ara transfer döneminde takıma nokta atışı yapacak transferlerin yapılacağı da vurgulandı. Bir forvet transferi yapılacak, Fatih Terim çift forvete alışkın olmasından dolayı Gomis'in yanına her an bir transfer yapılabilir. Asamoah transferinin ise gerçekleşebileceği aldığımız haberler arasında.

Galatasaray'da yüzler gülerken şampiyon olmak içinde elden gelen ne varsa yapılacağı vurgulandı. Tahmin Kralı ailesi olarak her hafta güncel futbol yorumları ile de sizlere iddaa konusunda faydalı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz, bizleri takipte kalın.

Üye Ol
Hala Üye
Değil misin?
ÜYE OL
Zaten Üyeyim Üye Girişi Yap
ÜYE OL Şifremi Unuttum
Şifreni Yenile