Liglerdeki En İyiler

TahminKralı’nda ulaşabileceğiniz data sadece o anda güncel tahmini olanlarla sınırlı değildir. “Tahmin Ligi“ butonuna tıklayarak veya herhangi bir sayfada iken Lig kodlarının üzerine tıkladığınızda O ligin sayfasına yönlendirilirsiniz. (Örneğin: “TUR” kodunu gördüğünüz herhangi bir yere tıkladığınızda Spor Toto Süper Lig’in sayfasına ulaşırsınız.)

Lig sayfaları açılışta size grafik olarak Maç Sonu tahminlerinde Favori oran tipinde (1.35-1.65 arası) en iyi tahmincileri listeler. Listeleme, detaylarına “Kurallar” sayfasından ulaşabileceğiniz puanlara göre yapılır.

Her ligin en iyilerine nasıl ulaşabilirim?

Üstteki filtreleri kullanarak aradığınız ligdeki, aradığınız tahmin kriterlerindeki en başarılı tahmincileri listeleyebilirsiniz. Her ligde 3 farklı kategori ve 5 farklı oran tipinde en başarılı 10 tahminciyi otomatik olarak oluşturulan grafikte görebilirsiniz.

Örneğin; üstte İngiltere Premier Ligi, Maç Sonu tahminleri, Favori oran tipindeki en iyi tahminciler listelenmiştir.

Grafikte yazan yüzde ve sayılar ne ifade ediyor?

Grafiklerdeki veriler seçilen kategori ve oran tipinde o ana kadar yapılan toplam tahmin sayısını, başarı yüzdesini ve puanı gösterir.

Beğendiğiniz tahmincilerin kullanıcı isimlerinin üzerine tıkladığınızda o tahmincinin “Profil” sayfasına yönlendirilirsiniz.

Üye Ol
Hala Üye
Değil misin?
ÜYE OL
Zaten Üyeyim Üye Girişi Yap
ÜYE OL Şifremi Unuttum
Şifreni Yenile