Tahmin Kralı sitesinin amacı nedir?

Tahmin Kralı sitesinin amacı iddaa kuponu yapmadan, sadece tahmin yaparak kazanmak isteyenlere imkan vermek ve iddaa tahminlerini doğru şekilde analiz ederek banko tahminleri belirlemek ve tutma olasılıklarını göstermektir.

TahminKralı sitesinde nasıl ödül kazanabilirim?

Herhangi bir ligde, herhangi bir kategoride 30 tahminde Favori oranlı tahminlerde %75; Plase oranlı tahminlerde %67 başarı sağlayan tahmincilerimiz “Editör” kadrosuna dahil olma hakkını elde ederler.

"Editör" olma hakkını elde eden kullanıcılarımızla irtibata geçilecek ve nasıl ödül kazanabilecekleri detaylı olarak anlatılacaktır.

Bir kullanıcının kazanabileceği ödül miktarının üst limiti yoktur.

Ödülleri hak edebilmek için T.C. kimlik numaranızı kişisel bilgilerinize işlemeniz gerekmektedir. 18 yaşından küçükler ödül almaya hak kazanamazlar.

Mükerrer tahminleriniz 1 tahmin olarak değerlendirilecektir. Başka kullanıcılardan kopya tahmin yaptığı tespit edilen kullanıcılar ödül kazanamazlar.

Tahminlerimin başarı durumunu nasıl takip edebilirim?

Hesabım -> İstatistikler‘e tıklayarak Lig İstatistikleri sayfasına gelebilirsiniz. En iyiler tablosunda başarılı olduğunuz liglerin detaylarını görebilirsiniz.

Puan nasıl hesaplanıyor?

Tahmin yapma bedeli 1 puandır. Tutan her tahmin için (maç oranı – 1) puan kazanılır. Tutmayan tahminler için tahmin bedeli olan 1 puan kaybedilir.

Örnek

Maç Sonucu: 0-0

Kullanıcı 1:

Mevcut Puan: 10
Tahmin: MS X
Oran: 4,30
Kazanılan puan: 4,301 = 3,30
Güncel Puan: 13,30

Kullanıcı 2:

Mevcut Puan: 0,40
Tahmin: MS 1
Oran: 8,00
Kazanılan puan: 0
Tahmin bedeli : 1
Güncel Puan: -0,60

Kullanıcı 1 tahminini tutturduğu için 4,30 puan kazanmıştır. Tahmin bedeli olan 1 puan düşülünce puana yansıyan miktar +3,30 olmuştur.

Kullanıcı 2 ise tahmini tutmadığı için puan kazanamamıştır. Tahmin bedeli olan 1 puan düşülünce puana yansıyan miktar -1 olmuştur.

Maç tahminleri tablosu ne ifade ediyor?

Maç tahminleri sayfasında kullanıcılarımızın iddaa tahminlerinin tutma olasılık analizlerini görebilirsiniz. Bu analizler sitemiz tarafından yapılmaktadır.

Tahminlerim neden Maç Tahminlerinde gözükmüyor?

Maç tahminleri sayfasında gözükecek maçlar sistemimiz tarafından hesaplanmaktadır. Tahmin yaptığınız maç sayısı yeterli olduğunda, sistemimizin tahminlerinize olasılık belirlediğini göreceksiniz.

Olasılık nasıl hesaplanıyor?

Olasılık analizleri kullanıcılarımızın daha önceden girdikleri tahminlerin farklı tahmin ve oran tiplerindeki başarı ortalamalarına göre ayrı ayrı belirlenmektedir.

Tahmin ve oran tipleri nelerdir?

Başka kullanıcıların tahminlerini görebilecek miyim?

Tahmincilerin profilleri bütün herkese açıktır. Profillerde tahmincilerin o güne kadar yaptığı bütün tahminler görülebilir.

Hesabımı sıfırlayabilir miyim?

Tahmincilerimiz hesaplarını sıfırlayamazlar.

Kendi ismimle mi tahmin yapmak zorundayım?

Kendi isminiz sadece T.C. kimlik numaranızın kaydı için gereklidir. Ancak listelerde gözükecek kullanıcı adınızı müsaitlik durumuna göre istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Üye Ol
Hala Üye
Değil misin?
ÜYE OL
Zaten Üyeyim Üye Girişi Yap
ÜYE OL Şifremi Unuttum
Şifreni Yenile